Adventures of Lara Croft

Wszystko czego pragniecie się dowiedzieć na temat naszej kochanej archeolog Lady Croft.

Ogłoszenie

Zgłaszajcie się do konkursu świątecznego!

#1 14-11-2009 17:15:08

Ayumi

Origins

Skąd: Japan: Fukuoka
Zarejestrowany: 13-11-2009
Posty: 21
Punktów :   

Informacje

Witam!
W tym temacie zamieszczamy informacje o Tomb Raider Origins który prawdopodobnie ma wyjść w połowie 2010 r. W Googlach znalazłam :

Dziewiąta część gry zacząć się ma od morskiej katastrofy. Podczas sztormu statek badawczy młodej i niedoświadczonej Lary Croft rozbija się na opuszczonej wyspie u wybrzeży Japonii. Panuje tam dziwny, mroczny klimat. Początkowo panna Croft nie dostrzega żadnych mieszkańców tej krainy, słyszy jednak z oddali tajemnicze, przerażające odgłosy. Lara musi przezwyciężyć strach i stawić czoło wyspie, na której toczyć się będzie gra o przetrwanie. Zadaniem bohaterki będzie także odkrycie tajemnic wyspy. W tym celu Lara zejdzie do ukrytych pod jej powierzchnią starożytnych grobowców.
Walka ma być brutalna i bezpośrednia, bardziej skoncentrowana na potyczkach wręcz, niż strzelaninach. Lara będzie musiała pokonać przerażających przeciwników, w przeciwnym razie sama stanie się zwierzyną podczas ich polowań. By temu zapobiec bohaterka będzie korzystać z łuku, broni palnej i prowizorycznych narzędzi znalezionych na wyspie. W plecaku panny Croft znajdą się również narzędzia ułatwiające eksplorację i przeżycie, takie jak: pochodnia, maczeta, toporek czy też lina.
Swoboda ruchów panny Croft ma być dużo większa niż do tej pory. Przykładowo będzie można wpłynąć na kierunek lotu podczas wykonywania skoku. Świat gry ma być otwarty, ożywiony przez stwory, pogodę i naturalne zjawiska. Może to oznaczać cykl dnia i nocy [...]
[...] Gracz wcieliłby się w młodą Larę Croft, która dopiero zaczyna karierę rabusia grobowców. Fabuła miałaby przedstawiać się następująco: statek bohaterki rozbija się na jakiejś japońskiej wysepce. Świat gry miałby być całkowicie otwarty, zatem mielibyśmy możliwość zwiedzenia każdego zakamarka tej krainy. Lara po zejściu do podziemnych grobowców miałaby napotkać na przerażające monstra. W tym miejscu warto wspomnieć o nowym systemie walki z przeciwnikami, o którym wiadomo tylko tyle, że... miałby być nowy

Nie wiem jak wy ale jakbym zobaczyła jakieś monstrum w świecie realnym to umarłabym ze strachu


Shiawase no katachi nante
Tsukurou to shite mita-tte
Aijou ni WAKE wa nai no to onaji de

Offline

 

#2 14-11-2009 17:40:16

Doppelganger

Origins

Skąd: Helheim
Zarejestrowany: 13-11-2009
Posty: 45
Punktów :   

Re: Informacje

Ayumi napisał:

W tym miejscu warto wspomnieć o nowym systemie walki z przeciwnikami, o którym wiadomo tylko tyle, że... miałby być nowy

Jak na razie to chyba najnowsze wieści o super nowym systemie walki w TR9
Dość ciekawa fabuła gry. Zapowiada się niezła zabawa. Mam tylko nadzieję że gra będzie dłuższa i trudniejsza niż jej poprzedniczki. Ale skoro można zwiedzić każdy zakątek wyspy to długo się będzie grało. No ale pod znakiem zapytania zostaje jeszcze wygląd młodej pani archeolog.
Jesli ktoś ma jakieś foty (Oficjalne i nie oficjalne) z Larą z TR:Origins to proszę o linka!


Tomb Raider : Underworld player

Offline

 

#3 14-11-2009 17:56:31

Ayumi

Origins

Skąd: Japan: Fukuoka
Zarejestrowany: 13-11-2009
Posty: 21
Punktów :   

Re: Informacje

Coś się znalazło:
http://i30.tinypic.com/6tlqv8.jpg
http://www.hookedgamers.com/content/blo … iginal.jpg
http://fc06.deviantart.net/fs46/f/2009/ … ssBite.jpg
Mam nadzieję, że dadzą jakieś ciuchy do zdobywania.
Oby tylko Lara nie miała w Originsie tyle ciuszków co w Legend o.x


Shiawase no katachi nante
Tsukurou to shite mita-tte
Aijou ni WAKE wa nai no to onaji de

Offline

 

#4 14-11-2009 21:40:35

Esme

Nowicjusz

Zarejestrowany: 14-11-2009
Posty: 8
Punktów :   

Re: Informacje

Ja też chciałabym stroje, ale mogę bez nich żyć. Do TRO jestem przekonana. To będzie odświeżenie dla serii.

Offline

 

#5 15-11-2009 10:35:00

Kinia24Lara

Vip User

Zarejestrowany: 14-11-2009
Posty: 4
Punktów :   

Re: Informacje

Mnie trochę przeraża TRO.....taki jakiś straszny ...ale może być ciekawie I też bym chciała stroje xD

Offline

 

#6 15-11-2009 13:46:10

Ayumi

Origins

Skąd: Japan: Fukuoka
Zarejestrowany: 13-11-2009
Posty: 21
Punktów :   

Re: Informacje

Mnie też TRO przeraża.
Monstra, zmutowane człowieki i inne to wszystko mi się kojarzy z Angel of Darkness ;/
Pomyślcie, biegnie Lara po podziemiach a tu nagle wyskakuje czarno biały potwór z odciętą głową owłosionym na czarno ciałem i ogromnymi pazurami


Shiawase no katachi nante
Tsukurou to shite mita-tte
Aijou ni WAKE wa nai no to onaji de

Offline

 

#7 15-11-2009 15:32:50

Esme

Nowicjusz

Zarejestrowany: 14-11-2009
Posty: 8
Punktów :   

Re: Informacje

W TRA i TR1 były przerażające mutanty. Tak samo w AOD.

Offline

 

#8 15-11-2009 18:11:53

Doppelganger

Origins

Skąd: Helheim
Zarejestrowany: 13-11-2009
Posty: 45
Punktów :   

Re: Informacje

Ayumi napisał:

Mnie też TRO przeraża.
Monstra, zmutowane człowieki i inne to wszystko mi się kojarzy z Angel of Darkness ;/
Pomyślcie, biegnie Lara po podziemiach a tu nagle wyskakuje czarno biały potwór z odciętą głową owłosionym na czarno ciałem i ogromnymi pazurami

No ... to podobnie jak w Underworldzie. Biegnę sę biegnę a tu nagle wyskakuje wielki biały pająk No myślę  że jeśli te monstra mają wyglądać jak te na oficjalnych rendenach to nie są takie straszne. Ale mogą być gorsze straszydła. Mam nadzieję że nie zemdleje podczas grania.


Tomb Raider : Underworld player

Offline

 

#9 16-11-2009 16:52:52

Gosia

Nowicjusz

Zarejestrowany: 16-11-2009
Posty: 4
Punktów :   

Re: Informacje

Chyba nie będzie aż tak strasznie. Ale może być ciekawie. Będzie można pozwiedzać każdy zakątek... Chciałabym żeby były stroje do zdobycia. Ale jakieś ciekawe... Takie jakich jeszcze nie było. Fajnie będzie jeśli będą stroje w ciekawszych kolorach. Lara dotychczasowo miała stroje w dość mrocznych kolorach (nie licząc Legendy), może w tr9 pojawią się bardziej żywe kolory... Chociaż tak swoją drogą lekko wątpię że będą stroje do zdobywania.

Ostatnio edytowany przez Gosia (16-11-2009 16:55:44)

Offline

 

#10 29-11-2009 16:05:07

LarUusiAx3

Nowicjusz

3225561
Skąd: Daaleko ^^
Zarejestrowany: 29-11-2009
Posty: 4
Punktów :   

Re: Informacje

Jak pomyśle o tych mutantach ( czy co to jest o.O ) to mam gęsią skórkę xP

[Post dodany przez : Doppelganger 01.12.09r.]
Witam na forum. ^^

Offline

 

#11 11-12-2009 19:26:59

Ayumi

Origins

Skąd: Japan: Fukuoka
Zarejestrowany: 13-11-2009
Posty: 21
Punktów :   

Re: Informacje

Doppelganger napisał:

Ayumi napisał:

Mnie też TRO przeraża.
Monstra, zmutowane człowieki i inne to wszystko mi się kojarzy z Angel of Darkness ;/
Pomyślcie, biegnie Lara po podziemiach a tu nagle wyskakuje czarno biały potwór z odciętą głową owłosionym na czarno ciałem i ogromnymi pazurami

No ... to podobnie jak w Underworldzie. Biegnę sę biegnę a tu nagle wyskakuje wielki biały pająk No myślę  że jeśli te monstra mają wyglądać jak te na oficjalnych rendenach to nie są takie straszne. Ale mogą być gorsze straszydła. Mam nadzieję że nie zemdleje podczas grania.

Masz rację, mogą być gorsze straszydła ;]
<takiwarchołnaprzykład <--- Tylko dla wtajemniczonych> haha xD


Shiawase no katachi nante
Tsukurou to shite mita-tte
Aijou ni WAKE wa nai no to onaji de

Offline

 

#12 12-12-2009 15:08:51

Doppelganger

Origins

Skąd: Helheim
Zarejestrowany: 13-11-2009
Posty: 45
Punktów :   

Re: Informacje

[hide][/hide]

Ayumi napisał:

Masz rację, mogą być gorsze straszydła ;]
<takiwarchołnaprzykład <--- Tylko dla wtajemniczonych> haha xD

O tak to by było niezłe. xD Ale przejdźmy do rzeczy! Mam super wiadomość. To jest najbardziej 'żywy' topic na naszym forum. Na dzień dzisiejszy [12.12.09 godz. 15:08] ma 66 odsłon. Dlatego zostaje obdarowany mianem :


Gold Topic


Gratulacje dla Ayumi!!


Tomb Raider : Underworld player

Offline

 

#13 13-12-2009 11:45:22

Ayumi

Origins

Skąd: Japan: Fukuoka
Zarejestrowany: 13-11-2009
Posty: 21
Punktów :   

Re: Informacje

Och o.o
Dziękuję ;*

Wracając do tematu Czego nie chcecie w TRO? Ja nie chcę, żeby były pająki. Po prostu nienawidzę ich ;< Są straszne.


Shiawase no katachi nante
Tsukurou to shite mita-tte
Aijou ni WAKE wa nai no to onaji de

Offline

 

#14 13-12-2009 13:20:29

Doppelganger

Origins

Skąd: Helheim
Zarejestrowany: 13-11-2009
Posty: 45
Punktów :   

Re: Informacje

Raczej ich nie będzie.. A jak już to może takie nie wielkie [ np. w jakichś jaskiniach albo dziurach ], ale nie ma co się martwić na zapas. Wszystkie te informacje są nieoficjalne a gra nie musi koniecznie zaczynać się od morskiej katastrofy tylko od lotniczej. Wszystko się jeszcze okaże.


Tomb Raider : Underworld player

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.oazaczermna2007.pun.pl www.kppolej.pun.pl www.ordalicium.pun.pl www.gaara2.pun.pl www.pokemon-heaven.pun.pl