Adventures of Lara Croft

Wszystko czego pragniecie się dowiedzieć na temat naszej kochanej archeolog Lady Croft.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Zgłaszajcie się do konkursu świątecznego!

#1 11-12-2009 20:30:50

Ayumi

Origins

Skąd: Japan: Fukuoka
Zarejestrowany: 13-11-2009
Posty: 21
Punktów :   

Muzyka :>

Jaką lubicie muzykę? Jakiej słuchać? Ulubiony wykonawca? Ulubiony zespół? Najukochańsze piosenki? ;>
Ja jestem na zabój zakochana w Meet Me Halfway - Black Eyed Peas ; d
A poza tym lubię smutnawe piosenki <taktakostatniomamdoła> typu: Satellite Heart - Anya Marina, No Sound But The Wind - Editors i Club Done All Wrong - Black Rebel Motorcycle.
Z tych takich weselszych I Belong To You - Muse, Friends - Band of Skulls i The Violet Hour - Sea Wolf.
Lubię też niekiedy posłuchać Agniesi Ch. ; d Moje ulubione to Nie mogę cię zapomnieć, Plim plam i Zima.
Zapomniała bym o Rihannie : Russian Roulette.

Wiem wiem trochę tego dużo
Teraz wy !


Shiawase no katachi nante
Tsukurou to shite mita-tte
Aijou ni WAKE wa nai no to onaji de

Offline

 

#2 12-12-2009 14:55:33

Doppelganger

Origins

Skąd: Helheim
Zarejestrowany: 13-11-2009
Posty: 45
Punktów :   

Re: Muzyka :>

Ja słucham przeważnie pop'u, hip-hop'u itp. A ulubione ostatnio piosenki to :
Ira - Parę chwil, Lamb - Gorecki, Rihanna - Russian Roulette (Tak jak Ayumi ^^), Miley Cyrus - Party in the USA, Timbaland feat. Nelly Furtado & Soshy - Morning After Dark, Saliva - Click Click Boom, Madonna - Celebration, Britney Spears - Do Something, Alex C - Angel of Darkness (Tak chodzi o 6 odsłonę TR ^^), Black Eyed Peas - Shut Up, Flo Rida - Right Round a poza tym soundtracki z Tomb Raiderów.
Ulubieni wykonawcy to:
Lady GaGa, Rihanna, Nelly Furtado, Agnieszka Chylińska, Timbaland, Madonna itd.


Tomb Raider : Underworld player

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wena.pun.pl www.thelionkingforum.pun.pl www.ichip.pun.pl www.bakugan-pbf.pun.pl www.jabole.pun.pl