Adventures of Lara Croft

Wszystko czego pragniecie się dowiedzieć na temat naszej kochanej archeolog Lady Croft.

Ogłoszenie

Zgłaszajcie się do konkursu świątecznego!

#1 06-12-2009 15:06:46

Scion

Nowicjusz

Skąd: Lost Island
Zarejestrowany: 06-12-2009
Posty: 6
Punktów :   

Lokacje

Co myślicie o lokacjach w Anniversary? Co myślicie o grafice otoczenia? A jakie są wasze ulubione levele? W tym temacie możecie odpowiada na te pytania.

A moje ulubione levele to Peru , Grecja i Zaginiona Wyspa. A dokładniej to wszystkie levele z tych lokacji. Peru lubie za tę atmosferę. Dookoła dużo zieleni (nie licząc początku levelu) i ta architektura . To połączenie sprawiło że Peru wydało mi się najładniejsze. Ale nie może się równać z Grecją. Tam już może nie ma tyle tej pięknej zieleni, ale zawsze lubiłam Grecję. W Grecji uwiodły mnie ciekawe zagadki (dość trudne do rozwiązania), i klasyczna grecka architektura wewnątrz klasztoru który nie okazał się taki mały. No oraz pomieszczenia greckich bogów - Posejdona, Atlasa, Damoklesa i Hefajstosa. A moim najulubieńszym levelem jest Zaginiona Wyspa . Ją uwielbiam za wszystko! Za to piękne otoczenie, lawę, bosów - Torso i Natlę oraz za rozgrywkę. Zwłaszcza że na początku w Kopalniach Natli nie mamy pistoletów. Iż od tego momentu gra staje się ciekawsza. A zwłaszcza uciekanie przed szczurami.

Ogólnie lokacje w grze oceniam na bardzo dobre. Jest dużo szczegółów, piękna grafika i architektura, jednak przydało by się kilka drobnych poprawek. Moja ogólna ocena w skali od 0 do 10 wynosi 8.5/10.

Ostatnio edytowany przez Scion (06-12-2009 15:07:59)


It was you! You're the Queen of Atlantis!

Offline

 

#2 06-12-2009 20:54:53

Doppelganger

Origins

Skąd: Helheim
Zarejestrowany: 13-11-2009
Posty: 45
Punktów :   

Re: Lokacje

O matko, co za masowe rozpisanie.

A twoja ocena ogólna lokacji w TRA jest bardzo interesująca. Ciekawi mnie najbardziej jakich "drobnych poprawek" brakuje ci w tych lokacjach??

Mniejsza z tym... Moje ulubione levele to : Peru, Egipt i Lost Island. Ale do Peru bym zaliczyła tylko level Tomb of Qualopec i walkę z T-Rexem. Egipt to lubię za ten piasek. Piasek... piasek, dużo piasku! A kiedy piasku zaczęło ubywać to i zaczęło ubywać mojej sympatii do tej lokacji. Ale zaraz się ona polepszyła gdy zobaczyłam kocie mumie. A Zaginiona Wyspa to po prostu wymiata. No lawa i ta atmosfera to nie wszystko, ale ten level ma coś jeszcze w sobie, coś co sprawia że... Moja ogólna ocena lokacji w TRA wynosi 8.0/10


Tomb Raider : Underworld player

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ichip.pun.pl www.bakugan-pbf.pun.pl www.jabole.pun.pl www.c-r-p.pun.pl www.wena.pun.pl